Táto stránka používa Cookies

- používaním stránky súhlasíte s využitím cookies pre zabezpečenie jej plnohodnotnej funkčnosti. Viac info

Súhlasím

Spoľahlivé riešenia pre farmaceutický priemysel

Viete, že 9. februára 2019 vojde do platnosti povinnosť výrobcu liekov vybudovať systém serializácie liekov so zasielaním dát do Európskej databázy? Podľa predpisov Európskej únie každý výrobca liekov musí mať tento systém.

farmaceutický priemysel

Well automation vytvorila spoľahlivé riešenie pre komplexnú dodávku a implementáciu tohto systému do výrobných procesov. Máme riešenia pre vaši plynulú farmaceutickú výrobu bez výpadkov.

 

Kontaktujte nás ešte dnes. Žiadajte si návštevu nášho projektového manažéra, žiadajte si ďalšie informácie e-mailom na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky: +421 48 415 26 78.

 

  • Stalo sa Vám, že ste mali problém alebo finančnú stratu spôsobenú chýbajúcim údajom alebo nesprávne vytlačeným údajom na výrobku alebo zle vytlačeným Pharma kódom?
  • Zlyhal Vám systém kontroly produktu pri balení?
  • Potrebujete spoľahlivo kontrolovať šaržu a označenie výrobku Pharma kódom?

 

Ďalej Vám pomôžeme spoľahlivo kontrolovať kvalitu výroby, produktov a balení, napríklad: detekciu etikiet na fľaštičkách; správne čítanie kódu pri kontrole balení výrobkov; kontrolu správneho spárovania lieku s obalom aj s príbalovým letákom; kontrolu obsahu a naplnenia balenia; reguláciu teploty surovín v procese výroby; kontrolu uzáveru; meranie výšky hladiny surovín a rozmerov produktov.

Taktiež Vám pomôžeme spoľahlivo kontrolovať prítomnosť a úplnosť vytlačených údajov a znakov, napríklad: dátumu, šarže, sériového čísla, Pharma kódu a typu produktu na fľaštičkách, štítkoch, skle, papieri, plaste, obaloch atď.

 

pharma kód kontrola

KONTROLA PHARMA KÓDU

Riešenie prinieslo zákazníkovi presnosť a efektívnosť v kontrole Pharma kódu a šarže na liekoch, zamedzilo distribúcii liekov s nevyhovujúcimi údajmi na obale.

ukážka riešenia

 

 

Kontrola prítomnosti a úplnosti dátumu na plechovkách

KONTROLA PRÍTOMNOSTI A ÚPLNOSTI TEXTOV A ZNAKOV

Zákazník získal spoľahlivosť, presnosť a rýchlosť pri kontrole úplnosti a prítomnosti dátumu a šarže na spodnej strane produktu.

ukážka riešenia

 

 

Detekcia etikiet na fľaštičkách

 KONTROLA PRODUKTOV PRI BALENÍ

Spoľahlivá detekcia etikiet na fľaštičkách ušetrí firme 2 hodiny produkcie linky denne. Systém tiež oddeľuje fľaštičky bez etikety.

ukážka riešenia

 

 

Kontaktujte nás ešte dnes. Žiadajte si návštevu nášho projektového manažéra, žiadajte si ďalšie informácie e-mailom na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky: +421 48 415 26 78. Radi Vám pomôžeme vlastniť a používať technológie presne podľa zadania pre váš zisk a produktivitu.

 

Prihláste sa na odber noviniek

Súhlasím s odberom noviniek prostredníctvom emailu

 

well automation

Kontakt

Obchodný názov: Well automation, s.r.o.
Sídlo: Partizánska cesta 456/76, 97401 Banská Bystrica
Email: info@wellautomation.sk
Telefón: +421 48 4152 678
GPS: 48°44'26.00"N, 19°9'54.90"E
IČO: 36760340
IČDPH: SK2022353135

Partneri

riešenia v automatizácii