Táto stránka používa Cookies

- používaním stránky súhlasíte s využitím cookies pre zabezpečenie jej plnohodnotnej funkčnosti. Viac info

Súhlasím

Ako ochrániť Vašich pracovníkov a zvýšiť bezpečnosť strojov?

Well automation s.r.o. dodá individuálne riešenie pre zvýšenie bezpečnosti výrobného procesu.

bezpečnostne bariery
Chcete mať všetko pod kontrolou? Well automation s.r.o. posúdi bezpečnosť pracoviska a pomôže s výberom vhodných bezpečnostných prvkov – od jednoduchých komponentov až po komplexné bezpečnostné produkty, ktoré spĺňajú najvyššie bezpečnostné kritériá a normy, ale predovšetkým chránia zamestnancov, stroje a celkovú produktivitu výroby.
Bezpečnostné kódované magnetické spínače na dvere sú používané na vypnutie stroja pri neoprávnenom otvorení dverí:comitronik bezpečnostne spinače na dvere
- kontrola pozície dverí / krytov na nebezpečných strojoch,
- bezkontaktný kódovaný elektronický senzor,
- nízkonákladové riešenie pre aplikácie s viacerými prístupmi.
Svetelné bezpečnostné bariéry sú určené do rušných a často aj neprehľadných prostredí výrobných podnikov a skladov. Bariéry sú ideálne pre vymedzenie a ochranu skladovacích plôch, strojov a pre zamedzenie vstupu do potenciálne nebezpečných zón s rizikom úrazu.
Vysoko odolné bezpečnostné rohože ponúkajú flexibilné riešenie všade tam, kde je rozmiestnenie bezpečnostných bariér neľahké až nemožné: v bezprostrednej blízkosti výrobných strojov s pohyblivými časťami; v chemicky aktívnej oblasti; v elektricky nebezpečných oblastiach; v oblastiach vystavených vysokému žiareniu energie; vo výbušnom prostredí; kdekoľvek, kde je potenciálne nebezpečenstvo pre bezpečnosť zamestnancov.emergency stop button
Nákladovo efektívne a vysoko viditeľné dvojfarebne LED tlačidlo núdzového zastavenia kombinuje funkciu núdzového zastavenia a svetelného indikátora. Po stlačení tlačidla dôjde k odpojeniu napájania. Núdzový vypínač je kľúčovým komponentom systému, ktorý chráni bezpečnosť obsluhy aj strojov v rôznych situáciách núdzového vypnutia.

Kontaktujte nás ešte dnes. Žiadajte si návštevu nášho projektového manažéra, žiadajte si ďalšie informácie e-mailom na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky: +421 48 415 26 78. Radi Vám pomôžeme vlastniť a používať technológie presne podľa zadania pre váš zisk a produktivitu.

 

Prihláste sa na odber noviniek

Súhlasím s odberom noviniek prostredníctvom emailu

 

well automation

Kontakt

Obchodný názov: Well automation, s.r.o.
Sídlo: Partizánska cesta 456/76, 97401 Banská Bystrica
Email: info@wellautomation.sk
Telefón: +421 48 4152 678
GPS: 48°44'26.00"N, 19°9'54.90"E
IČO: 36760340
IČDPH: SK2022353135

Partneri

riešenia v automatizácii