Táto stránka používa Cookies

- používaním stránky súhlasíte s využitím cookies pre zabezpečenie jej plnohodnotnej funkčnosti. Viac info

Súhlasím

Kontrola prítomnosti a úplnosti dátumu na plechovkách

Technické zadanie; problém:

Kontrolu prítomnosti a úplnosti vytlačeného dátumu a šarže na spodnej strane plechovky zabezpečovali kamerové systémy od iného dodávateľa, ktoré nedokázali včas rozoznať neprítomnosť a neúplnosť údajov. Okrem toho zamestnanec spoločnosti vykonával raz za hodinu vizuálnu kontrolu prítomnosti a úplnosti údajov.

 

Riešenie:

Well automation dodala samostatné zariadenie, ktoré je schopné zabezpečovať kontrolu prítomnosti a úplnosti dátumu a šarže na spodnej strane plechoviek v objeme 500 ml a 550 ml pri plnej rýchlosti linky 40 000 plechoviek/hod. Zariadenie je schopné vyhodnocovať chyby a umožňuje záznam fotografií chybných produktov. Zariadenie je možné rýchlo a bez použitia náradia nastaviť do 2 požadovaných polôh: pre 500ml a 550ml plechovky.

 

Získaný úžitok:

Well automation vyvinula, skonštruovala a dodala samostatné automatizované kontrolné zariadenie, ktorým zákazníkovi zefektívnila a zautomatizovala výrobný proces. Týmto zariadením bola dosiahnutá absolútna spoľahlivosť, presnosť a rýchlosť pri kontrole úplnosti a prítomnosti požadovaných údajov. Kontrola prítomnosti dátumu, ktorá bola dovtedy vykonávaná vizuálne a ručne zamestnancom, je teraz zabezpečená cez inteligentné kamerové systémy. Zákazníkovi sme ušetrili približne 2 hodiny denne, ktoré strácal vizuálnou kontrolou produktu. Ročne tak ušetrí približne 3600 € a hlavne nemusí niesť riziko finančných pokút niekoľko desiatok tisíc EUR v prípade expedovania nedostatočne označených výrobkov na spotrebiteľský trh.

 

 

kontrolu prítomnosti a úplnosti dátumu

datum na plechovke

datum plechovka

Prihláste sa na odber noviniek

Súhlasím s odberom noviniek prostredníctvom emailu

 

well automation

Kontakt

Obchodný názov: Well automation, s.r.o.
Sídlo: Partizánska cesta 456/76, 97401 Banská Bystrica
Email: info@wellautomation.sk
Telefón: +421 48 4152 678
GPS: 48°44'26.00"N, 19°9'54.90"E
IČO: 36760340
IČDPH: SK2022353135

Partneri

riešenia v automatizácii